prekyba domenais logo

Kaip pasirinkti gerą domeną? Prekyba domenais.

Norint sėkmingai plėtoti savo e-verslą, turite pasirinkti tinkamą savo svetainės domeno vardą. Jei pasirinksite neteisingą domeno pavadinimą, galite pakenkti savo prekės ženklui ir matomumui. Štai kodėl labai svarbu, kad nuo pat pradžių pasirinktumėte geriausią domeno vardą. Štai keli patarimai, kaip išsirinkti gerą ir išskirtinį interneto svetainės adresą:

Naudokite raktinius žodžius

Raktiniai žodžiai domene vaidina svarbų vaidmenį. Savo domeno pavadinime naudodami raktinius žodžius, jūs nurodote paieškos sistemoms, apie ką yra jūsų svetainė. Kartu su kokybišku turiniu jūsų domeno raktiniai žodžiai gali padėti jums išsikovoti aukštesnį reitingą „Google“, t.y. pagerinti jūsų SEO. Rasti gerą verslo domeną su tiksliniais raktiniais žodžiais, kuris dar nėra užimtas, yra gana sunku, todėl į savo e-verslo vardą verta investuoti, tokį domeną nusiperkant. Tą galite padaryti ir mūsų platformoje.

Rinkintės trumpą ir įsimenamą domeno vardą.

Nors raktiniai žodžiai yra svarbūs, domenas turi būti trumpas. Rekomenduojama, kad jūsų domeno vardas būtų ne ilgesnis nei 15 simbolių. Ilgesnius domenus vartotojams sunkiau atsiminti, taip pat ilgesnių domenų vardų atvėju, vartotojai bus linkę įvesti rašybos klaidų, dėl ko gali sumažėti srautas.

Patikrinkitė savo domeno vardą.

Prieš įregistruodami domeno vardą, pabandykite išsiaiškinti, ar nėra registruotos įmonės tuo pačiu vardu. Galite atlikti prekės ženklo paiešką pvz. Google, kad sužinotumėte, ar jau yra panašus ar tikslus pavadinimas. Patį domena galite patikrinti svetainėje whois.lt.